Christian_Zanon_Terapias_on_Line3Można skorzystać z tej usługi za pomocą:

  • WhatsApp
  • Skype-u
  • Emailu

Skype-u

Terapia on-line jest usługą zdalną, o liczniejszych korzyściach w porównaniu do tradycyjnej terapii.

W dzisiejszym świecie nasz czas jest coraz bardziej cenny. Często potrzebujemy pomocy psychoterapeuty, by łatwiej stawiać czoła problemom i trudnościom codziennego życia, lecz często brak czasu powoduje, że trudno jest do takiej pomocy dotrzeć. Dzięki nowoczesnej technologii, z pomocą kamery internetowej i połączenia z internetem, odległość przestaje być przeszkodą, dając nam możliwości, o których nikomu się nie śniło jeszcze dwadzieścia lat temu. Terapia on line jest nową rzeczywistością naszych czasów i liczne badania naukowe potwierdzają jej skuteczność.

Oto niektóre z korzyści terapii on-line: możliwość wyboru swojego psychoterapeuty, bez względu na miejsce zamieszkania; większa z nim zażyłość. Faktycznie można skutecznie przeprowadzać sesję terapii wygodnie, z własnego mieszkania, lub z miejsca, w którym się pragnie być, na przykład nad morzem, w górach, w parku. Nie tylko oszczędza się czas, lecz również zapewnia się dyskrecję terapii.

Emailu

Drugą formą usługi psychoterapii on line jest poczta e-mail. Usługa ta kieruje się do tych osób, które pragną otrzymać opinię profesjonalisty dotyczącą szczególnej problematyki lub kwestii. Istotnie, każde pytanie zostanie wzięte pod uwagę indywidualnie i każda odpowiedź będzie szczegółowo donosić się do przedstawionej kwestii, w żadnym wypadku nie udzielać się będzie odpowiedzi standard. Zamieszczone będą również linki i dokumentacja dotyczące tematyki, o której mowa. Długość niezbędna e-maila powinna zawierać co najmniej 350 słów.

Atutem terapii on-line poprzez e-mail jest nieobecność fizyczna terapeuty, fakt ten ułatwia brak zahamowań pacjenta, który skuteczniej otwiera się w ten sposób wobec pewnych emocji i łatwiej rozmawia o tematykach czasami trudnych do przedstawienia oko w oko z terapeutą. Poza tym usługa e-mail ma zaletę, jak w przypadku terapii on line, iż nie trzeba koniecznie się przemieszczać.

Jak korzystać z usług?

Jeśli pragniesz skorzystać z usługi terapia on line, pisz do mnie na adres dr.zanon@cop.es . Odpowiem Ci e-mailem, by uzgodnić warunki i datę pierwszego spotkania.

Koszty usług

Pierwsza sesja tylko 20€ i może trwać od 20 do 30 minut.

Jest to czas niezbędny do skoncentrowania się nad problematyką. (Zamów teraz).
 

Następne spotkania składają się z modułów pięcio sesjowych 45 – 50 minutowych, których koszt wynosi euro 35,00. Łączny koszt: euro 150,00 (przedpłata).

Warunki opłaty: Paypal, karta kredytowa, karta debetowa przelew bankowy.Gwarancje

Terapie odbywają się raz w tygodniu, (można uzgodnić inaczej). W przypadku niemożliwości, takich jak na przykład problemy zdrowotne, problemy nie do odłożenia, brak połączenia internetowego, itd. terapie opłacone mogą być odrobione bezpłatnie w przeciągu roku od daty uiszczenia przelewu bankowego.

W przypadku problemów z połączeniem internetowym, spowodowanym brakiem sygnału lub niskim jego poziomem, co uniemożliwia odbycie terapii on-line, może być ona dokonana bezpłatnie.

W przypadku niemożliwości odbycia terapii ze strony pacjenta, prosi się o powiadomienie e-mailem co najmniej 24 godziny przedtem. W braku zawiadomienia terapia będzie uznana jako wykonana.